Průtokoměry kapalin / Průtokoměry 

OCM III

Popis/technické informace:

OCM III je určen k měření průtoku jednoduchým i složitým nestandardním otevřeným korytem. Kromě měření průtoku v čistírnách odpadních vod lze sledovat vypouštění odpadních vod v průmyslových podnicích, průtok dešťovou a splažkovou kanalizací a všechny druhy přítoku.

Programovatelná křivka dopravní výška versus tok (až 16 bodů) přesně definuje průtok u nestandardních jezů a náhonů. OCM III obsahuje funkci sběru dat a může se nastavit na zaznamenávání jednou za minutu až jednou za den. Za tuto dobu zaznamenává průměrný průtok a denně zaznamenává minimální a maximální teplotu a průtok včetně času zaznamenání a také součet za den.

Mezi vyspělé funkce patří proměnlivá četnost sběru dat. V případě potřeby může být přístroj naprogramován na častější sběr dat. Za ustálených podmínek však dojde k automatickému snížení četnosti sběru dat, kvůli úspoře místa pro ukládání dat. OCM III má funkci současného přenosu dat v obou směrech přes RS 232 s modemem nebo bipolární proudovou smyčkou proudu s komunikačním konvertorem proudu na napětí.

Shromážděná data mohou být zaváděna do souboru, který může být převáděn do tabulkového formátu ve formátu ASCII.Vlastnosti výrobkuJednoduché programováníSériový přenos velkého množství dat včetně RS-232Vysoká přesnost i u nestandardních jezů a náhonůProvoz na střídavý i stejnosměrný proud, automatické přepínání na provoz na baterie při výpadku proudu.


Máte-li o položku zájem pošlete nám poptávku a my vás budeme kontaktovat s naší nejlepší cenou a informacemi o možnostech dodávky.