Průtokoměry kapalin / Průtokoměry 

OCM E

Popis/technické informace:

OCM E je průtokoměr, jenž následuje svého předchůdce OCM/D.

Na rozdíl od něj má nyní druhý doplňkový, volně programovatelný analogový výstup a také přední klávesnici, která nahrazuje nezbytně nutný ruční programátor.

Dřívější 2 řádkový displej byl nahrazen 4 řádkovým prosvětleným displejem, který umožňuje čtení naměřených hodnot a sledování stavu zařízení i za špatných světelných podmínek. V prostředí s nebezpečím výbuchu je max. vzdálenost převodníku a snímače 100 m. Dříve potřebný zesilovač není nutný. Měřící systém je vhodný pro měření nesifonového výtoku, tj. pro řízení dešťových vod, znečištěné a odpadní vody z retenčních nádrží, měření v přehrazených kanálech bypassové konstrukce a v dalších typově stejných kanálech. Přístroj je dobrou kombinací provozní bezpečnosti a přesnosti bezkontaktního měření hladiny s odolným a spolehlivým rychlostním snímačem, pracujícím na Dopplerově principu.

Vestavěný nejmodernější mikroelektronický systém umožňuje spolehlivé měření v těžkých podmínkách jako i komfortní a přesné řízení odtékajících odpadních vod. Pro měření v suchých podmínkách, kdy má měření hladiny tendenci klesat k nule, je přístroj vybaven speciálním softwarem optimalizovaným pro danou aplikaci, který umožňuje měření i velmi malých průtoků.

Vlastnosti výrobku

  • Měření bez změny průtočného profilu
  • Přesné měření nazávislé na druhu média a jeho vodivosti
  • Programování pomocí klávesníce nebo laptopu
  • Galvanický oddělený vstup a výstup
  • možnost připojení 2 rychlostních senzorůVstup: 1 x 4 - 20 mA od hladinoměru

Máte-li o položku zájem pošlete nám poptávku a my vás budeme kontaktovat s naší nejlepší cenou a informacemi o možnostech dodávky.