Průtokoměry kapalin / Průtokoměry 

Eletta V

Popis/technické informace:

Indikátor průtoku slouží pro monitorování průtoku kapalin a plynů v chladicích a mazacích okruzích. Je vybaven jedním mikrospínačem , který sepne kontakt v případě, že dojde ke zpomalení nebo zastavení průtoku média. Indikátor funguje bez externího napájení a není závislý na statickém tlaku.

Je ideálním řešením pro ochranu tepelných čerpadel proti zamrznutí, nebo pro spouštění a zastavení běžných čerpadel. Pracuje na principu tlakové diference (rozdíl tlaků před a za clonou). Řídicí elektronika je univerzální pro všechny procesní připojení. Díky tomu je možné kdykoliv provést upgrade na vyšší verzi bez nutnosti procesního rozpojení.

Existují dvě základní řady. Řada V1 a V15. Rozdíl je v minimálním požadovaném průtoku pro správnou činnost indikátoru. U řady V1 je požadován minimální průtok 50% z maximálního stanoveného průtoku, zatímco u řady V15 je to pouze 20% z maximálního stanoveného průtoku.

Procesní připojení existuje ve čtyřech variantách. Záleží pouze na aplikaci a uživateli, kterou variantu si vybere.

Vlastnosti výrobku

  • Jeden limitní spínač
  • Princip tlakové diference
  • Nevyžaduje napájení
  • Není ovlivňován magnetickým polem

Katalog (261 Kb)

Máte-li o položku zájem pošlete nám poptávku a my vás budeme kontaktovat s naší nejlepší cenou a informacemi o možnostech dodávky.