Společnost

O nás

Společnost LEVEL INSTRUMENTS CZ - LEVEL EXPERT s.r.o. zastupuje přední světové výrobce měřicích přístrojů, jak v České republice, tak i na Slovensku. Našim cílem je nabízet a dodávat širokou škálu vysoce kvalitních přístrojů určených především pro měření hladin, průtoků, tlaku, teploty a rozhraní kapalin v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Náš expertní tým Vám na základě požadavků a potřeb navrhne profesionální řešení, a to i v případě složitých a specifických aplikací.

Všechny naše produkty se vyznačují snadnou instalací, vysokou spolehlivostí a minimálními náklady na údržbu. Nabízené přístroje vyhovují evropským normám a splňují požadavky na ochranu životního prostředí. Kontakty se zákazníky zajišťují obchodní zástupci společně s obchodními partnery působící po celém území České i Slovenské republiky. 

Zakládáme si na partnerském přístupu, spolehlivosti a efektivnosti v řešení.

Servis 24/7

Úkolem našich servisních techniků je poskytovat zákazníkům komplexní služby od uvedení produktu do provozu, zaškolení obsluhy až po záruční a pozáruční servis.

V současné době je také samozřejmostí nepřetržitý servis po dobu 24 hodin 7 dnů v týdnu.

Vyzkoušení přístroje před zakoupením

V případě velmi složitých a specifických aplikací nabízíme zákazníkům možnost vyzkoušet si náš přístroj či celé zařízení ještě před jeho zakoupením.


Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek