Prvenství v oblasti inovací pro TDR hladinoměr VEGAFLEX 82 na veletrhu POWTECH

Publikováno: 6.5.2013

Prvenství v oblasti inovací pro TDR hladinoměr VEGAFLEX 82 na veletrhu POWTECH

Společnost VEGA převzala ocenění z rukou vydavatele p. Gerda Kielburger a zástupce šéfredaktora německého magazínu PROCESS, Dr. Jörg Kempf. Čtyři odborné německé časopisy PROCESS, PROCESS Worldwide, PHARMATEC a Schüttgut rozdali ocenění za inovace pro rok 2013 v průběhu veletrhu POWTECH. Tento veletrh se konal ve dnech 23. až 25.4.2013 v německém Norimberku.

Porotci hledali inovativní zařízení a metody v oblasti strojního technologického procesu v šesti různých kategoriích. Kritéria pro udělení byly stupeň inovace, kvalita a význam pro uživatele, stávající aplikace, jakož i prezentace výrobku. Porotci vyhlásili vítěze na oficiálním slavnostním předávání cen v průběhu prvního večera na veletrhu POWTECH 2013.

Společnost VEGA Grieshaber se zúčastnila této soutěže "Innovation Award" v kategorii "Procesní měřicí a regulační techniky / automatizace" s novým reflexním radarovým hladinoměrem VEGAFLEX 82, se kterým tuto cenu vyhrála. Hlavním faktorem pro rozhodnutí poroty bylo snadné použití v kombinaci s mnoha novými funkcemi: Za prvé funkce automatické kontroly konce sondy, která se automaticky zapne, například, pokud je signál příliš nízký. Za druhé, automatické potlačení falešných odrazů, které dynamicky přizpůsobuje zpracování signálu dle měnících se provozních podmínek, např. tvorba těžkých nánosů na sondě. V neposlední řadě i zlepšení stávajících funkcí: např. nový rychlý start funkce a paměti, která uchovává až 100.000 hodnot, 500 událostí a 10 echo křivek nesmazatelných v reálném čase.

Podrobné technické informace naleznete zde:
VEGAFLEX 82


Zpět na zajímavosti
Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek