Nové převodníky tlaku VEGABAR 80

Publikováno: 15.1.2014

Nové převodníky tlaku VEGABAR 80

Představujeme zcela nové převodníky procesního tlaku, hydrostatického a diferenčního tlaku VEGABAR 80. Měření tlaku se používá v mnoha průmyslových odvětvích pro snímání hladiny, objemu, hustoty nebo měření průtoku jak plynu, páry nebo kapaliny.

VEGABAR 80

Převodníky tlaku VEGABAR 80 navazují na spolehlivé a kvalitní snímače tlaku VEGABAR 50 / 60 a mohou být použity ve standardních i v těch nejnáročnějších měřicích úlohách v průmyslu. Převodníky jsou neustále zdokonalovány a vyvíjeny; před časem byly upraveny technické parametry převodníků tlaku VEGABAR 50 a 60 a nyní zcela nová řada 80. Pro celkové zjednodušení a univerzálnost byl sjednocen také název některých snímačů tlaku na tři typy VEGABAR 81, 82 a 83.

Inovace VEGABAR 80

Dokonce i velmi rychlé teplotní změny nemají žádný vliv na výsledek měření

Maximální přesnost měření již při rozsahu 25 mbar

Verze s čelní membránou je vhodná také pro abrazivní materiály

Každý snímač VEGABAR série 80 může sloužit jako elektronický diferenční snímač tlaku

Plynotěsné pouzdro díky zapouzdřenému modulu

 

Nové převodníky tlaku mají dobu odezvy (reakční doba) 80 ms a měření provádí 12x za sekundu, to umožňuje přesné měření velmi rychlých změn tlaku. Spolehlivé a stabilní naměřená data jsou nejdůležitější vlastností měření tlaku. VEGABAR 80 se schválením SIL se liší od standardního přístroje, a to jak v oblasti hardware tak i software. VEGABAR 80 se SIL je samostatný přístroj vyvinutý v souladu se směrnicemi IEC 61508. VEGABAR 80 je k dispozici ve verzi SIL 2 a v redundantním provedení SIL3.

Podrobné technické informace naleznete zde:
VEGABAR 81
VEGABAR 82
VEGABAR 83


Zpět na zajímavosti
Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek