PLICSCOM nyní volitelně s Bluetooth komunikací

Publikováno: 30.1.2020

PLICSCOM nyní volitelně s Bluetooth komunikací

Každý, kdo již dříve používal kontinuální hladinoměry VEGA, se nemusí učit nic nového: nabídkové menu, ovládání funkcí a princip nastavení zůstaly stejné. 

Inovovaný zobrazovací a nastavovací modul Plicscom, který se instaluje přímo do hlavice snímače, je určen k zobrazení měřené hodnoty, pro nastavení a diagnostiku. K nastavení a ovládání nových hladinoměrů, stejně jako všech snímačů s převodníky podle konceptů Plics a Plicsplus, lze s novou verzí Plicscom použít také chytré telefony a tablety s rozhraním Bluetooth. Dosah bezdrátové komunikace je až 25 m.
 
Všechny funkce pro zobrazení aktuální hodnoty a nastavení jsou integrovány do aplikace VEGA Tools, která je zdarma k dispozici pro Android a iOS. Struktura menu aplikace VEGA Tools je shodná s aplikací PACTware/DTM pro PC.
 
Zobrazovací a nastavovací modul Plicscom pro kontinuální hladinoměry a převodníky tlaku je již od roku 2013 k dispozici také v českém jazyce.
 

Nově možnost nastavení pomocí magnetického pera

Nastavení snímače pomocí magnetického pera je možné snímač nastavit přes uzavřené prosklené víčko. Je to ideální řešení pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu nebo v náročném a znečištěném prostředí. Snímač tak zůstává chráněn, a může být dokonce nastavován v rukavicích.
 
Více informací naleznete zde:
Bezdrátová technologie

Zpět na zajímavosti
Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek