Jednoduché je nejlepší!

Publikováno: 2.7.2021

Jednoduché je nejlepší!

Rádi bychom vás informovali o získání velmi prestižního ocenění Red Dot Design.

Umění navrhnout dobrý přístroj pro měření hladiny nebo tlaku spočívá v rozpoznání faktorů, které jsou zároveň hlavními výhodami přístroje. Z těchto důvodů se společnost VEGA během vývoje soustředí na všechny komponenty: od materiálů až po uživatelské rozhraní.

Red Dot Design udělena třikrát

Komponenty, které vytvářejí hodnotu, mají přesně to, co je potřeba: Jsou skutečně spolehlivé, funkční a stabilní. Z těchto důvodů získala společnost VEGA Grieshaber KG cenu Red Dot Design Award 2021 za tři nové kompaktní snímače řady VEGAPULS, VEGABAR a VEGAPOINT.

Nejlepší řešení je to nejjednodušší možné:

„VEGA is simple,“ vysvětluje výkonný ředitel Rainer Waltersbacher. "Jsme známí touto základní myšlenkou a v produktovém designu jsme ji dotáhli k dokonalosti." Přístup společnosti VEGA je založen na mnohaletých zkušenostech a mnoha důkladných výzkumech, které nakonec zajistí, že nový produkt bude schopen vykonávat všechny funkce, které jsou od něj vyžadovány. Waltersbacher říká, že hlavním cílem je „učinit nejlepší řešení pro uživatele co nejjednodušším.“

Snímače jsou vystaveny na výstavě designu

Při zdůvodňování ocenění porota zdůraznila jedinečnou kombinaci přesnosti a jednoduchosti senzorů. Obzvláště na ně zapůsobil „sofistikovaný design“ a „promyšlená manipulace“, protože pouze tyto vlastnosti mohou zajistit „absolutní spolehlivost procesu“.
Čerstvě oceněné senzory budou vystaveny na výstavě „Design on Stage“ v Red Dot Design Museum v Essenu. Dobrá příležitost se o tom přesvědčit naživo a vyzkoušet intuitivní jednoduchost a estetickou kvalitu nástrojů.


Zpět na zajímavosti
Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek