VEGAPULS 6X®: Jednoduchý radarový vzorec VEGA pro lepší měření hladiny

Publikováno: 7.3.2022

VEGAPULS 6X®: Jednoduchý radarový vzorec VEGA pro lepší měření hladiny

Pomocí nového radarového hladinoměru VEGAPULS 6X, již uvažujeme novým způsobem. Výsledkem je zcela nový radarový hladinoměr, který dokáže měřit v každé průmyslové aplikaci, která vás jen napadne. Časy, kdy si uživatelé museli vybrat ten správný hladinoměr z velkého množství různých typů, jsou již minulostí.

Hledání vhodného radarového hladinoměru tradičně začíná dotazem, která frekvence by byla nejlepší pro konkrétní aplikaci, nebo určením vlastností měřeného média, konkrétních teplotních rozsahů a požadovaných procesních připojení. Až dosud byl výběr takového hladinoměru pracným úkolem, ale nyní byl tento proces transformován do nového radarového hladinoměru VEGAPULS 6X. „V konečném důsledku nezáleží na senzoru, ale na tom, co s ním uživatelé mohou dosáhnout ve svých jednotlivých procesech,“ říká Florian Burgert, který se jako produktový manažer od samého začátku úzce podílí na vývoji těchto produktů. „Pouhé vědomí toho, že jste si vybrali nejlepší možné řešení měření hladiny a že s ním dosáhnete svého cíle rychleji, znamená velký rozdíl v každodenních procesních operacích.“

Po celém světě se používá více než 1 milion radarových hladinoměrů VEGA

Příběh úspěchu dnešního lídra na světovém trhu v radarovém měření hladin začal před 30 lety a za tuto dobu hladinoměry VEGA optimalizovaly miliony průmyslových procesů po celém světě. Příběh zahrnuje milníky, jako je první dvouvodičový radarový hladinoměr na světě a první 80GHz radarový hladinoměr pro měření kapalin na trhu. Za tímto úspěchem stojí mnoho lidí, kteří sdílejí společnou vášeň: „Ve společnosti VEGA neděláme sto různých věcí, soustředíme se na to, co umíme nejlépe: Radar,“ říká produktový manažer Jürgen Skowaisa za všechny.

Všestranná ochrana
Nový radarový hladinoměry VEGAPULS 6X nabízí to nejlepší, co je dnes technicky proveditelné: autodiagnostický systém, který okamžitě detekuje poškození nebo rušení, zajišťuje výrazně vyšší spolehlivost a bezpečnost. Tento hladinoměr využívá zcela novou technologii radarových čipů druhé generace s rozšířenými možnostmi použití a jednodušším ovládáním. Kromě certifikace SIL byla plně zohledněna také otázka kybernetické bezpečnosti: Shoda s bezpečnostní normou IEC 62443-4-2, která specifikuje nejpřísnější požadavky na bezpečnou komunikaci a řízení přístupu.

Snímače hladin by měly uživatelům usnadnit sledování jejich průmyslových procesů. Hlavním účelem VEGAPULS 6X je: maximální zjednodušení. Jedná se o jediný hladinoměr na světě, který zvládne jakoukoli aplikaci. V budoucnu se zákazník již nebude muset starat o použitou technologii, frekvenci nebo verzi přístroje. Dokonce i nastavení a uvedení do provozu bylo zredukováno na minimum, nyní vyžaduje zadání jen několika kliknutí a základní parametry aplikace. V mnoha případech lze všechna nastavení specifická pro aplikaci provést ve VEGAPULS 6X před tím, než opustí výrobní závod. Montáž, připojení, hotovo: Jednodušší už to být nemůže!

Více informací naleznete zde:
VEGAPULS 6X 

VEGA - VEGAPULS 6X - nové řešení pro optimalizaci měřeni hladiny


Zpět na zajímavosti
Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek